Fresh Factory 

Киев

Сферы деятельности

Гостиницы, рестораны, общепит, кейтеринг

Я хочу тут работать

Fresh Factory 

Про компанію

Рецепт успіху компанії до геніального простий: команда професіоналів, найякісніші продукти плюс відмінне сучасне обладнання. Інша справа — досягнути досконалості кожного «інгредієнта». Але з цим компанія Fresh Factory чудово впоралася. Одного дня ми вирішили —смачне має бути корисним і навпаки. І відкрили мережу закладів, де ці дві протилежності ладнатимуть. Тому ані консервантів, ані барвників у наших стравах немає. До виробництва допускаються лише екологічно чисті та якісні продукти.

Fresh Factory, торговельна марка компанії ОАЗИС Соки Фреш, вийшла на ринок у 2003 році. За час існування на ринку з'явилося вісім сокових станцій і шість фреш-барів з розширеним меню.

Зараз компанія займає лідируючу позицію в сегменті свіжих соків та планує розширити мережу до національного масштабу. Здійсненню планів компанії сприяє принциповий підхід до виробництва, а саме:

- постійний контроль якості інгредієнтів і кінцевого продукту;

- повна відмова від консервантів, барвників і напівфабрикатів;

- спрямованість на абсолютне вдоволення кінцевого споживача;

- швидкість та безумовна якість обслуговування.

Якщо говорити про асортимент, то вісім сокових станцій мають у своєму меню багато різновидів свіжих соків, сезонні коктейлі з найдобірніших, екологічно чистих фруктів та овочів. Меню фреш-барів набагато ширше. Окрім свіжих соків, відвідувачам пропонують кондитерські вироби, м'ясо та хліб власного приготування, салати, супи, десерти, сезонні коктейлі, сандвічі, каву та чай.

І головне, фрешів або страв — безліч, але всі вони мають спільні риси: свіжість, якість, користь та справжній смак. Потім додаємо до цих інгредієнтів натхнення, чемне обслуговування та бажання порадувати кожного, хто до нас завітав. На всіх етапах уважно контролюємо якість виробництва, тож будьте певні — роблячи замовлення, на виході ви отримаєте абсолютно свіжу та максимально корисну страву.

Усі торговельні точки обладнані найсучаснішою технікою світового рівня, мають спеціальні системи обліку та контролю якості продукції, яку отримує кінцевий споживач. Заради підвищення лояльності клієнтів постійно проводяться дисконтні та накопичувальні програми, маркетингові акції.

Отже, вітаємо на нашій фабриці свіжості!

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.